Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Festhető-e a neutrális és az...

Festhető-e a neutrális és az ecetsavas sziloplaszt zománcfestékkel?

Figyelt kérdés
2023. nov. 7. 12:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemezből készítettem valamit, az illesztéseket kihúztam neutrális sziloplaszttal. Megmarad-e vajon a sziloplaszton a zománcfesték?
2023. nov. 7. 12:40
 2/7 anonim ***** válasza:
a kérdéstse értem
2023. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elég szomorú, mert kétszer is le van írva!!
2023. nov. 7. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre azt írja, hogy nem átfesthető:


[link]

2023. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg le fog pattogni.
2023. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek az a becsípődése, hogy mindenféle rést "ki kell húzni szilóval, osztjóvanaz". Tapasztalati úton mondom, a sziloplasztnál hitványabb anyag nem nagyon van, a tényleges használhatósága csak a tizedmilliméteres rések tömítéséig terjed. Ha tényleg ekkora illesztéseket húztál ki (és nem kented közben szét vékony rétegben a környező felületen), akkor annyira talán nem is számít, hogy be lehet-e festeni, és egyébként akkorán még lehet, hogy rajta is marad a festék. Ha nagyobb hézagok, akkor viszont a sziloplaszt zsugorodni fog, elválik az anyagtól, és mivel rugalmas, mozog. Lepattogzik róla minden, cserébe a koszt gyönyörűen magához vonzza, és nem ereszti. Ronda lesz, mint nálunk az ajtófélfák és a mosogató mellett, meg a kád levehető oldala alatt...ott lifeg, mint valami megrágott és visszahányt használt radír.
2023. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utólsó. Én is ebben bízom, hogy nem nagy rész, szóval talán rajtamarad ha nem is tapad hozzá.

Jót mosolyogtam a válaszodon :) (cukik lehettek a férjeddel)

2023. nov. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!