Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan tudjam, hogy a konyhai...

Honnan tudjam, hogy a konyhai csapbetét cseréjéhez 1/2 és 3/4 méretűt szükséges rendelnem?

Figyelt kérdés
Tekerőgombos konyhai csap van (Mofém). Ha lehúzom a tekerőjét belül recés. A sárgaréz csapbetéten van egy fehér kis recés műanyag. Másik kérdésem annak mi a neve? És a csapbetéttel együtt árulják vagy külön kell megrendelni hozzá?

nov. 12. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Leméred
nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kell méri rajta és csak a tekerőjét mertem leszedni. A többit csak akkor merem, ha már itt az alkatrész, eddig szerelőt hívtam, most próbálom először megcsinálni (csöpög). Ez a csap: [link]

Még azt is kérdezném, hogy mindenképp Mofém márkájú, vagy bármilyen réz csapbetét jó hozzá (ha kiderül, hogy 1/2 vagy 3/4 kell), vagy egyéb dolgot is kell nézni alkatrész rendeléskor, ha igen, mit?

nov. 12. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ricni a neve.Az eladó tudja miről van szó.
nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1/2"-os lesz, érdemes Mofém márkájút beszerezni, jó az ár/érték aránya.

[link]

Mielőtt kiveszed a csaptelepből, ne felejtsd el elzárni a vizet!

nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A betèt kevès lesz. Úgyis tönkrement a szelep ülèk, azt fel kell marni egyenesre, hogy a gumi rendesen tudjon zárni.

Ahhoz meg egy szelepülèk maró kell, 1/2 collos.

nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!