Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Cipőragasztás, van egy jó...

Cipőragasztás, van egy jó Merrell túracipőm, levált a teljes orra az egyiknek, mivel ragasszam?

Figyelt kérdés
Kimostam, gondoltam kis csiszolóval felcsiszolom, hogy érdes és tiszta legyen, de mit használják a ragasztáshoz?

#cipő #Cipőragasztás
nov. 17. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nincs keteskedelmi forgalomban alkalmas ragasztó. Nálunk a főnök szokott futócipőt ragasztani casvo márkáju cuccal, de nem talpat.

Fognak javasulni mások, de nem hiszem, hkgy valóban működik. Olyan erős ragadztó kell, ami teljes száradás után is rugalmad marad.

nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Munkáscipőmet polimer ragasztóval szoktam javítani.

Szép nem lesz de rugalmas és vízálló.

nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Lefog jönni, mert azok vulkanizálva vannak, ès nagy lesz az igènybevètel. Ha rákeresel, van ahol direkt ezeket javítják

[link]

Még másik is.

Megèri. Egy fotó alapján megmondanak mindent.

nov. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Vidd profi javítóhoz. Megvannak a szerszámaik, megfelelő ragasztóik.
nov. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

[link]

Minden viccen kívül. Nagyon erős kötést hoz létre, úgy hogy közben annyi rugalmassága is van, hogy nem törik. Csak arra kell figyelni, hogy ragasztásnál nehogy véletlen összekend vele olyan helyen ahol látszik, mert nem tudod semmivel elszedni róla teljesen, ráadásul fekete.

nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Én MrMinit-hez vittem vagy 10 éve a cipőmet, ahol az alkalmazott azt mondta, hogy "okosba" megragasztja. Így lett, azóta is tart.
nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Én ragasztópisztollyal ragasztottam. Kihülés után eléggé elasztikus, s lehet kapni különböző színekben.

Idejében kell összenyomni, amíg még forró.

nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Palmatex a legjobb hozzá.
nov. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!