Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Panelházban lakunk, és a...

Panelházban lakunk, és a szomszéddal megbeszéltük, hogy szereltetnénk rácsos ajtót a közös területünk elé. Ezt kivel kell felszereltetni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Debreceni vagyok, ha ismertek olyan embert aki ilyennel foglalkozik és viszonylag olcsó, írjatok nekem légyszi!

Köszönöm


2009. jan. 3. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a kérdésedre nem tudom a választ, viszont mielőtt felszerelnétek, annak nézzetek utána, hogy nem kell-e a tűzoltóság engedélye is, mert nekem valami ilyesmi rémlik.
2009. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt az egész ház beleegyezésére is szükség van, ugyanis tűzvédelmi szempontból ez nem engedélyezett dolog. Legalábbis ha a lépcsőházat is érinti. Mert ha csak a bejárati ajtódat szeretnéd akkor nem kell. De én úgy értelmezem, hogy a lépcsőházban helyeznétek el a rácsos ajtót.
2009. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen a lépcsőzházban!


és tudtok olyan embert aki ezzel foglalkozik?

2009. jan. 3. 14:11
 4/7 anonim válasza:
A tűzoltóktól való érdeklődést ne hagyd ki, mert a bírság több lesz mint a rács és az ajtó együtt. Arról nem is beszélve ha bennég valaki a lakásban a rács miatt.
2009. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kiegészítő kérdésedre: Szerintem ez lakatos munka (én is az lennék). Legyártja és be is tiplizi a falba.
2009. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen de ez mennyibe kerül kb?

és hol találok ilyen embert?

2009. jan. 12. 14:48
 7/7 anonim válasza:
Mi Budapesten 50000-ért csináltatjuk egy "vasas emberrel".Az emeletünkön lévő emberekkel már aláírattunk egy beleegyező nyilatkozatot,amit a közös képviselőnek fogunk átadni. A szomszédok csengőjét-a miénk mellett-szintén a mi feladatunk kivezetni.Biztosan van Dedrecenben is valamilyen Szaknévsor féleség..
2009. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!