Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ebben a törölközőszárítóban...

Ebben a törölközőszárítóban milyen anya van?

Figyelt kérdés

Egészen egyszerűen a falon lévő szárító műanyag konzoljából hiányzik a metrikus csavarok fogadásához szükséges lemezes anya. Mivel lehetne pótolni?


Egy ilyen szettnek megfelelővel van feltéve a szárító:

[link]



nov. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Metrikus anyával!?


Ég fotó a fogadó fehér műanyag tartóról sokat segítene. Mi fér el benne?

nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet hozzáférni, hatlapolt anya nem lenne jó, hanem csak valamilyen lemezes, ami a kialakított sínbe becsúsztatható és nem esik le.
nov. 20. 20:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Fotót most nem tudok készíteni a tartó belsejéről, aki ismeri, az tudni fogja.
nov. 20. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
több verzió van a felfogatásnál.. Ha jól sejtem neked ... az oldalsó 4szögletű csúszó anya van, Nos ezt váltsd ki egy egy sima pozdorja 3.5x10mm csavarral, amit nem a csúszási lyukba hajtasz be hanem mellette egy akkus fúróval magába a tömör műanyagba. Összefogja tökéletesen. Nekem is volt már hogy hiányzott, és én így oldottam meg, nem járom be a világot egy qrva spéci anyacsavar miatt...
nov. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!