Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Forgácslapra ragasztott...

Forgácslapra ragasztott üveglapot mivel lehetne eltávolítani?

Figyelt kérdés

Van egy üveges fogácslap szekrényajtóm, melybe az üveget hozzáragasztották kb 2 cm szélességben magához a forgácslaphoz.

Szeretném az üveget megmenteni belöle.

Szerintem fa ragasztóval lehet, vagy ha nem az, ahhoz hasonló.

Mivel lehet ezt "oldani" vagy hőléfúvóval olvasszam ki?

Denaturalt szeszt láttam még esetleg erre....


Mindenképp ki akarom venni az üveget, mert egy másik ajtóba szeretném beépíteni.



dec. 19. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt már jó eséllyel csak ecetes kalapáccsal :-/ Gondolom azt már nem lehet kideríteni, hogy mivel lett beragasztva. Esetleg egy olyat tudok elképzelni, hogy óvatosan körülvágni a fát az üveg körül, bevágni, aztán üvegvágóval végigvágni és lepattintani a ragasztott részt. Macerás és a ragasztott résszel kisebb lesz az üveg, nem tudom, megéri-e. De legyen szerencséd, hátha csak valami gyenge xar ragasztóval csinálták és lejön.
dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Várd meg amíg leeszi a szú a fát az üvegről.
dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 15éve egy tükröt akartam leszedni bútorlapról, sikertelenül, mert telibe volt ragasztva. Kár érte. Az olvasztás eszembe se jutott.

De lehet hogy működik, főleg hogy nálad nincs telibe, csak a szélein ragasztva.

Ha megengedne a ragasztó a hőtől annyira hogy megpuhul, esetleg szikével alá lehetne nyúlni, átvágni a ragasztót. Próba szerencse.

dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!