Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Rendelt-e már valaki az...

Debi34_a kérdése:

Rendelt-e már valaki az internetről "lézeres hegesztőgép"-et ?

Figyelt kérdés

dec. 20. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Igen,klassz !
Átverés .
Vásároltam,de nem érte meg azt a pénzt !
Tökéletesen működik !
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitalalom, Temu vagy Aliexpress, 'hegesztogep' 35 dollarert?
dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem tudom mire gondolsz de Párszor láttam hírdetést ami deaalt milwaukee meg mittudom én milyen neveken futott (ugyan az a kütyü) a video is finoman szólva kamuszagu
dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A Facen találtam 4000, 6000 W-osatb 30000 Ft .

Fizetés utánvéttel.

dec. 20. 10:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem ezeket a hírdetéseket . Ilyen olcsón, utánvétes fizetés,...stb. Talán téglát is küldhetnek a csomagban ?
dec. 20. 10:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul tegla, csak hasznalhatatlan, nem teljesiti a specifikaciot, reklamalni meg ugy tudsz ha az aranak a masfelszereseert feladod Kinaba es varod a visszateritest. Nyilvan a sikhu.ye, kapzsi luzerekre utaznak, akik elhiszik hogy most aztan megfogtak az isten labat egy ilyen uzlettel, aztan amikor rajonnek mekkora madarak, szepen bekussolnak hogy ne valjanak nevetseg targyava.
dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

45e Ft-ert vettem egy atlagos de korrekt inverteres palcas hegesztongepet.


Szerinted ennyibe kerulne egy lezeres gep?

dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Sok, vagy éppen tizensok millió forint egy ilyen gép ára.

Ha utánvéttel harmincezerért kínálják, biztos lehetsz benne, hogy átvernek.

Ne ilyenre dobáld el a pénzedet!

dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Valahogy én is így gondoltam,de azért csak megnyugtatásképpen kérdeztem . Mégegyszer köszönöm minden választ adónak,hogy szakítottatok időt a kérdésemre.
dec. 20. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy igazi lézerhegesztő kb. 3-4 milliótól indul használtan. A 40-50 ezer forintos gépek semmi esetre sem "lézer" elven működnek. Ezek pisztoly alakú ívhegesztők. Az elektronikája nagyon gagyi, a teljesítménye harmat gyenge.
dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,azt már sok helyen olvastam , hogy méregdrágák a lézerhegesztők. Ezért lepődtem meg,hogy egy kézi lézerhegesztő csak néhány tízezerbe kerül.
dec. 21. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!