Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Székek aljára csúszásgátló...

Loki69 kérdése:

Székek aljára csúszásgátló korongokat teszek,ilyen őntapadósak,de sajnos leesnek róla egy idő után.Mi lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
dec. 22. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg szilikonnal felragasztani!
dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pillanat ragasztó talán oda fogná.
dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ragassz újat
dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan van amin van egy fém tüske. Az tartósabb, persze csak akkor ha olyan anyagból van a szék lába amibe belemegy. [link]
dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem örök életű. Amikor leválik, alkohollal lemosom a korábbi ragasztó maradványait a széklábakról, és hagyom megszáradni. Aztán újat ragasztok.
dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerek filc korongokat ragasztottam én is a lábak alá, de előtte csiszolópapírral egész simára dolgoztam a lábak alját hogy jobban tapadjon rá és úgy ragasztottam. Nálam laminált padló van és még nem esett le egyik sem. Vagy valamilyen erős ragasztóval kell megkenni felhelyezés előtt, vagy meg lehet próbálni a szöges filckorongot, de azt előfúrás nélkül necces beleverni a bükkfa széklábba.
dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!