Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A sok gyakoris fotelhuszár...

A sok gyakoris fotelhuszár miért hiszi azt hogy az ilyen Makika meg Henkel márkájú termékek jobbak a minőségi Parkside termékeknél? Unalmas már mindenhol őket olvasni.

Figyelt kérdés
dec. 31. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Mi az a makika?
dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Csak a CSOK-osokra rárepülő kokler szakmunkásuk hiszik azt, amikor ment a CSOK elkapkodtak minden parkside-ot mer olcsó volt kifingatták aztán vitték vissza.
dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül a te kérdéseidet látom a témában. Egyedül te pattogsz a Parkside témán.

Nem tudom eldönteni, hogy marketinges vagy. Vagy egy Parkside gép tulajdonosaként így akarsz önigazolást találni, hogy jó döntés volt.

dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Oké jó a Parkside, megértettük.

Ki nem sz@rja le?

Ne tégy fel több kérdést, ezzel kapcsolatban.

dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Maradok az akkus hiltinél, 6 év alatt még egyik sem volt szervizben, pedig kapják az ívet rendesen napi szinten. Összértékük ~ 2,5 millió + áfa.

A fekete parksidok 1-3 hónapot bírtak. Otthoni mókolásra valószínűleg tökéletes, de ipari felhasználásra alkalmatlan!

dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

A Parkside meg se közelíti a Boscht.


De ezen nem veszünk össze. Te használd Parkside-ot én meg a Boscht.

jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Te nem közelited meg.
jan. 1. 01:46
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Mi ez a sok Parkside kérdés?
jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

A kérdező egy troll, aki megpróbált vicces lenni Szilveszterkor. Nem érdemes vele foglalkozni. Én is csak azért írok ide, hogy a kérdezőnek jól induljon ez az éve.

Szerencsétlen gyereknek bekattant a Parkside és kiírt három kérdést. Most élvezi a kommentáradatot. Legyünk elnézőek a csíragyerekkel és válaszoljunk, hagy legyen mire élveznie. Mert barátnője sosem lesz, csak a Parkside.

jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A Makika gondolom Makita,a Henkel nem tudom mi.

Nekem van Parkside gépem is, meg Makita, Milwaukee, Festool. A Parkside nem rossz, de egy komolyabb ipari géppel azért jobb dolgozni.

Más kérdés, hogy otthoni barkácsolásra érdemes-e 2-3-,vagy többszörös áron gépet venni.

jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!