Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ár érték minőség arányban van...

Ár érték minőség arányban van olyan termék jelenleg, ami hozza a Parkside termékek minőségét?

Figyelt kérdés
dec. 31. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Bármely más kínai márka.
dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:
61%

Praktiker meg obi sajátmárkás retkei cmi meg kinzo talán ha jól emlékszem.


Amiben a parkside felér a nagyokhoz az az egy aksi mindenre vonal, de ennyi, amúgy kacatok.


Egy kék bosch vagy egy makita sokkal jobb ár érték arányban, mert habár drágább, de szerszámot kapsz

dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nincs.
jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért keresnél mást mint a parkside.Otthoni barkácsolásra tökéletes.
jan. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dedra
jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig minden parkside termékkel elégedett voltam. Teljesen jók a hétköznapi szerelésekre. Nyilván nem egy autót fogsz vele darabokra kapni, de alapvetően hétköznapi hasznalatra ár érték arányban nincs jobb.
jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Van amiben nincsen párja és ugyanaz a láncfűrész például Hecht-ben egy-két tizessel drágább de még a beszállítói Scheppach/Grizzly is és nincs olyan minőségű. Viszont van kézi szerszám amit ha fizetnének érte akkor sem venném meg mert egy vicc. Szóval alapjába véve verhetetlen de tudni kell azt hogy mit vesz meg az ember. Ezzel a fűrésszel nagyon elégedett vagyok.
jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A Parklside egy vicc...
jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!