Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ruhaásszekrénybe vállfa...

Ruhaásszekrénybe vállfa akasztórudat hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Olyan rúd kellene, ami nem hajlik meg a ruhák alatt. Amit a szekrényhez küldtek elég gyenge minőségű.

#szekrény #rúd #vállfa #akasztórúd
jan. 27. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nagyobb áruházakban érdemes vásárlás után rákérdezni, hogy nem e tudnak adni 1-2 darabot. Nekem így lett, én is voltam ilyen problémába…
jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemaRendőrség ***** válasza:
Mi bútorgomb boltban vettünk. Talán 2 méteres darabokban volt és nekünk kellett méretre vágni, így a fát vettem. Párszáz forintos tétel volt
jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jysk-ben is mindig szoktam látni.
jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bútorszerelvény boltban. Ahol a fogantyúkat, zsanérokat, fióksíneket is lehet venni. Nagyon sok bútorlap-szabászatnál is árulnak ilyeneket, vagy az építkezési áruházaknak is sokszor van ilyen részlege. De alapból olyan helyeken is van, mint az OBI, Praktiker stb.
jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!