Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Plexi műanyaglapot és üveglapo...

Plexi műanyaglapot és üveglapot milyen ragasztóval lehet összeragasztani ?

Figyelt kérdés
Hörcsög terráriumot szeretnék elválasztani egy plexi lappal. Milyen ragasztót vásároljak és hol ? Plexi lapot obi-ba néztem ki. Gondolom ott ragasztó is lesz ehhez a kis műveletemhez. Kérdés hogy konkrétan milyen ragasztót vegyek ami a plexi lapot az üveghez fogja ?
febr. 24. 00:46
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Akármilyen szilikon ragasztó és tömítő megfelelő hiszen gyakorlatilag nincs terhelésnek kitéve a nedvességet mindegyik állja. Neked elég egy kis tubussal venned, ilyen kiszerelésben is kaphatóak. Az egyik legjobb F.BS de neked az olcsóbbak is tökéletesen megfelelnek én akár technokollal is beragasztanám jobb híján. 1 napig ne legyen állat a terráriumban mert száradás közben mérgező gázok keletkeznek, kiszáradás után ez megszűnik. Biztos, hogy jó megoldás végleg beragasztani egy zárt felületű válaszfalat? Esetleg rács, v kivehető válaszfal nem lenne jobb? Nem tudom milyen célt szolgálna csak ezért kérdezem.
febr. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja bírni szerintem a plexi a pisit vagy az miatti vízkő-takarítást és nagyon hamar karcos is lesz. Inkább vágass üvegesnél egy megfelelő méretű lapot. Léteznek akváriumokhoz ajánlott ragasztók.
febr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyèbkènt megnèzed a ragasztóra mi van írva. Felsorolják mihez jó.
febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!