Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olyan mobilgarázsnak hogyan...

Olyan mobilgarázsnak hogyan készítenétek rögzítést ami csak járdalapokon nyugszik?

Figyelt kérdés
Jó-e ha lefúrok a földbe az oldalai alá, mintha kerítésoszlopnak fúrnék. Majd mikor felállították a garázst, Készítek 12.es köracélokat mentettel és ezeket lebetonozom, ezekhez rögzítve a garázst.
márc. 10. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talajcsavar,és ahhoz rögzítem.
márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehát jól értem, még nincs meg a garázs? Mert akkor fordítva kell csinálni, először fúrsz le, betonozol és teszel bele vasat hozzárögzítendő a garázst, nem amikor már áll! 12-es köracélokat meg ne készíts, felesleges, kapni menetes szárat, de egy garázshoz nagyobbat vennék, nem nagy drágaság.
márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, de a betonlapok szinbe vannak állítva. Betonozásnak zsaluzni kellene. Ha alatta vannak a garázsnak a lyukak, akkor pedig tudom, h meddig betonozzak. A 12.es miért gyenge?
márc. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!