Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezzel az ajtóval mit lehet...

Ezzel az ajtóval mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy ajtólap aljából 1 cm-t kellett volna levágni, de elírás történt, így levágtam az aljából 51 cm-t. Az ajtólap így két zsanéron támaszkodik, és az alsó 50 cm-t nem takarja. Mit tudok vele kezdeni?
márc. 14. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én nem hiszem el! :DDDDD
márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én sem, nincs olyan épeszű ember aki fél métert levág egy beltéri ajtóról. Azt hittem, hogy valami bútorajtó, mert az akár hihető is ha más célra akarnák használni. Ha mégis igaz lenne akkor esélyed sincs, hogy ezt te megjavítsd elfogadható módon.
márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

ez komoly?? 1 centi helyett 51??? Ezt hogy? Ne már... Még ha egyet levágsz, de hogy a többit is? Mi hittél, a 7 törpe házába lesz?


Kuka, sajnálom.


Az egy normál ajtó szinte egynegyede. Te atyauristen.

márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát a papíron ott volt egy piszok az

1-es előtt, így az 51-nek látszott, amíg le nem sepertem a papírt. Csodàlkoztam én, de azt hittem ennyit akar levágatni az ajtólapokból. Az a baj, hogy sok ajtólap van, 5 db. Belül üregesek.

márc. 15. 20:48
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt a vasúton egy öreg kollégám, ő volt ilyen... Kellett egy vas (darab szögvas tartókonzol) az egyik mozdonyra, mert letörte egy szarvas. Visít a flex, cammog az öreg a gép alá, világít a lámpájával, káromkodik, visszamegy a műhelybe, flex, be az aknába, elejti a lámpát, 2 perc káromkodás, vissza a műhelybe, vörös fejjel mászik harmadszor is az aknába, ordibálva, káromkodva jön elő a gép alól. Kérdezzük mivan Pista mi a probléma tárgya? Válasz: "Ba.a meg! Már kétszer vágtam belőle és még mindig rövid!"
márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Már a főkérdés elolvasásakor felröhögtem, 1 cm helyett 51 cm levágni.

🙈🙊🐵

márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ezzel az ajtóval mit lehet kezdeni?"

Kidobni és újat venni.

márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
AKkor nem levágtál belőle hanem ketté vágtad🤣
márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
34%

Vannak ipari ragasztók, ill. Bison epoxi metal, ami megfogja, keményebb, erősebb lesz, mint eredetileg, de jócskán kell hozzá és nem lesz túl szép.

Ráadásul drága.

márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!