Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Feltölthető festőhenger...

Feltölthető festőhenger tapasztalat?

Figyelt kérdés
Érdekelne az egy töltéssel kb lefesthető terület métete és hogy ténylag fröcskölés mentesen lehet e vele festeni.

márc. 31. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egyszer, már meg nem mondom, hogy mi volt vele a konkrét gond, de totál nem volt jó semmire, kamu volt az egész. Arra emlékszem, hogy hatalmas csalódás volt. A konkrét hibára már nem, akkora nyomot hagyott bennem a termék.
márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akartam venni, az eladón is látszott, hogy nem akarja megrendelni, eladni nekem, mert semmire se jó. Csak ült a pénzemen, amíg vissza nem kértem.
márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy havernál próbáltam egyszer, akinek segítettem a felújításban. Ezt adta a kezembe, hogy hajrá. Hát 15 perc után ott tattottam, hogy vagy ad egy normális hengert, vagy hozzáb*szon a p*csába és elmegyek haza.

Most attól tekintsünk el, hogy töltögesse az 3 percenként, akinek két anyja van. De vagy alig jön belőle festék, vagy folyik, sosem működik olyan optimálisan, ahogy egy normál hengernél "szabályozni tudod" magadnak a festék mennyiséget egy egyszerű tálcán, vagy lehúzó rácson. Szerintem borzalmas.

márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatil bemutató:

[link]

ennél a videónál kb középen találod: [link]

ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még egy profi festőt se láttam még feltölthető festőhengerrel dolgozni. Valószínűleg azért, mert profibb munkát tudnak csinálni mártogatós, rácson lehúzós módszerrel.

Elég szép, látványos, meggyőző videókat lehet látni az online shopok műsoraiban a feltölthető festőhengerekről, de szerintem az egész egy nagy kamu. Eleve a sűrűbb anyag nem fog a szivacson átszivárogni, tehát hamar eltömődik, ha nem megfelelő a festék. A túlságosan folyékony anyagot pedig nehéz szabályozni, hogy ne folyjon meg, ne csöppenjen el.

Én egyáltalán nem javaslom senkinek ezt a módszert, különösen kezdőknek nem. Persze az online shopok nyilván arra mennek rá, hogy a festéket is náluk vásárold meg, amivel működni tud a feltölthető festőhenger. A bibi csak az, hogy a festék anyaga a leginkább árérzékeny dolog. Nem hinném, hogy a festéket olyan szenzációsan olcsón árulnák ezek az online shopok.

ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!