Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a baja ennek a dekopir...

Mi a baja ennek a dekopir fürésznek?

Figyelt kérdés

Most vettem eszre hogy nem a centrumba fut..


[link]



#BoschPST50
márc. 31. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy elnèzem, a befogólya sincs már közèppen. Szèt kell szedni.
márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyémnek van fűrészlap beállítója is .
márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a baja, hogy Bosch
márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha lelazítod, nem lehet újrapozícionálni a talpat úgy, hogy a görgő a fűrészlaphoz képest jó helyen álljon?
márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy a fűrészlap befogása nem megfelelő, lazítsd ki a csavarokat, tedd a lapot a vezető résbe és akkor szorítsd meg a csavarokat.

Vagy a fűrészlap eleve elferdült (kicsi a valószínűsége).

Vagy a talp van rosszul pozicionálva és nem pontosan párhuzamos a gép hossztengelyével (feltehetően ez is állítási kérdés).

márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"befogólya"

Az :D


Kérdező szokd meg. Ilyen gépek ennyit tudnak. Nem kell tőlük csodát várni. Ha profi munkát szeretnél végezni, akkor olyan gépet kell venni, nem hobbi szarokkal vacakolni.

márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Mi a profi?

#5

Ezen túl vagyok. Nem értem hogy a tokmányból a tengely sem egyenesen jön ki. Ez hogy lehetséges?

#4

Ezzel kezdtem. Aztán rájöttem hogy ezt nem lehet. Mert a talpat csak dönteni lehet. Oldalirányba nem lehet mozditani.


Gondoltam mielőtt szétszedem megkerdezem, hátha tudja valaki higy higyan kell hozzáfogni.

márc. 31. 23:04
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A barkácsáruházi, lidlös, stb gépek ilyenek. Ezzel azt lehet csinálni hogy megszokod.

Azza jó hogy néhány dolgot elvágj vele. Meg lehet tanulni ezzel is vágni. A pengét nézd hogy hol fut, ne a lemezt.

Ha jó gép kell, akkor jó gépet vegyél, ne olcsó, ipari tömeggyártott hulladékot.

ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Bosch az egyik legobb.Ezt nem a Lidl ös árulja, bocs. De ez is elromolhat. Nem arra kértem tanacsot hogy milyet vegyek, bar erre sem adtál ötletet, kvazi semmire. Se javitasra se ötletre se masik gépre. Csak kritizálsz. Maradj ki ebből es azt viszont megköszönöm.
ápr. 1. 10:26
 10/12 anonim ***** válasza:

A bosch is már beállt a legszarabbak közé. A név ma már nemsokat jelent az alsó kategóriában. Láthatod te is hogy egy vacakot kaptál Bosch márkanév alatt.

Javítani nem lehet, mert így van összeszerelve. Ennyi pénzért, ebben a kategóriában ezt a minőséget kapod. Ezen nem tudsz javítani semmit. Tessék megérteni hogy azzól hogy az obiban veszed és bosch van ráírva, pontosan ugyanazt fogod kapni amit a teszkóban árulna. Valószinüleg egy gyártósoron is készülnek, csak a belőtt műanyag színe, meg a matrica más.


Ha mindenképpen bosch kell, akkor ilyent vegyél:

[link]

ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!