Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen vízszűrő "kell" a...

Milyen vízszűrő "kell" a főágra? KPE cső van, kell egyáltalán szűrő?

Figyelt kérdés

Ilyesmi volt [link]

amit kivet a vízszerelő és egy hármas ilyet tett be: [link] Tehát 3 ilyet 3 különböző szűrővel. Nem nagyon mondott el semmit, hogy miért cserélte. Eredetileg egy ennél komolyabbat akartam, de az összesen olyan 350.000Ft lett volna, ami most nem fért bele. Ez a kék szűrő jó lesz?


ápr. 13. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A fent linkeltek mondhatni durvaszűrők. Tehát megfogják a homokot és nagyobb szennyeződéseket.

Én is szeretnél majd ilyet betenni mert előfordulnak ilyen koszok amit nem szeretnek a csapok.


A 3as szűrő általában 2 sima és egy szénszűrő. Főágra túlzásnak érzem. Legaláb a bejövő és kimenő cső is 3/4-es? Nekem olyan 3as szűrőm volt aminek a csöve minike volt, tehát nem tudott nagy vízáramlást alapból, csap alá való volt.

ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez főágra való, tehát jó helyre van egyébként betéve, jó a méret is a csatlakozáshoz. Csak attól tartottam, hogy valami gagyibbat tett be, mint ami volt korábban, mert mindehol azt a kisebbet láttam eddig.
ápr. 13. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!