Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerszámhoz nyelet honnan,...

Szerszámhoz nyelet honnan, hogyan?

Figyelt kérdés

Vettem egy kerti szintezőgereblyét. Tudtam, hogy nyél nélkül küldik, de arra nem számítottam, hogy a nyélnek 37,5 mm-es helyet készítenek. Mondjuk egy 35 mm átmérőjű nyél kellene bele. Sehol nem találok olyat, ami ilyen vastag (legalább a végén), és legalább 180, de inkább 200 cm hosszú.

Legnagyobb, amit találok, az 25 mm, és 200 centi hosszú.


Valahol lehet csináltatni nyelet? Vagy hogyan szerkesszek bele valamit?

Sima kor keresztmetszetű hely van neki.


Köszi


máj. 6. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági boltban kérdezz rá.
máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 L.. István ***** válasza:
83%
Rövidebb nem jó? Mert akkor veszel egy lapátnyelet meg egy ráspolyt és belefarigcsálod. De mondom amit én csinálnék: kisbalta, irány a legközelebbi elhanyagolt bozótos-fás terület és 20 perc alatt találnék.
máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gazdaboltokban van több féle méretű.nyugi

Egy csákanyhoz pl jóval vastagabb kell.

máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lapátnyél van szerintem 35mm vastag. Csákányé biztos megvan annyi, de az nincs két méter hosszú.

Gazdaboltban biztos találni valamit.

Ha mégse, akkor a nyél végét lelapolod négyzetesre, és ragasztasz rá keményfát, aztán belefaragod.

máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!