Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mire kell némelyeknek kiürült...

Lib Gab kérdése:

Mire kell némelyeknek kiürült gázpalack?

Figyelt kérdés
Mire lehet felhasználni egy kiürült gázpalackot, miért adnak egyesek pénzt is érte?

máj. 13. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gázpalackra gondolsz?
máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert drága
máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicseréli telire. Ha cserepalack nélkül szeretnél venni gázpalackot, úgy nagyon drága, mert meg kell venni a palackot is.
máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Á értem, köszönöm szépen!
máj. 13. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván kicsrélik tartalékra jó lesz.

Nálam pl pálinka fő vele vagy kukorica horgászni.

máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért kell gázpalack, hogy "megtöltesse". Ha visz üres palackot, akkor csak a gáz árát kell kifizetnie. Ha nem visz, akkor az árban a drága palack is benne van, a gáz ára mellett.
máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már jártam úgy, amikor még csak egy palackom volt, hogy januárban vasárnap este 8-kor hófúvásban(akkor még volt tél) toltam a biciklin a palackot a benzinkúthoz 2 km-re cserélni, mert persze pont akkor fogyott ki. Egy héten belül még kettő üres palackot vettem, mert nem akartam még egyszer így járni.

Hát ezért kell, hogyha az ember palackot használ, akkor legyen mindig tartalék tele palack. Azóta a használatban levőn kívül mindig van legalább egy tele pluszban.

máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!