Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen ötleteitek vannak a...

Milyen ötleteitek vannak a plafon alatt futó fűtési csövek kulturált elsejtésére?

Figyelt kérdés
Panellakásban lakom és a szobámban a plafon alatt 10-15 centire fut a radiátorcső. Elég bután néz ki, így arra gondoltam, hogy valamit kitalálnék oda, csak nincs ötletem. Nektek? Köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 12. 02:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Srác vagyok, néha nemgyengén infantilis beütéssel, tehát szívesen fogadok bármilyen, akár extrém ötletet is :-) Szeretem, ha valami élettel teli, dúskál a színekben. Lehet akár retro vonatkozású is, mindegy csak valami eredetire gondoltam, tehát a háromszínű rongy az kiesik.
2009. jan. 12. 03:00
 2/23 A kérdező kommentje:
De kaméleont sem akarok odatenni, függetlenül attól, hogy élettel teli és dúskál a színekben. Tiétek a pálya :-)
2009. jan. 12. 03:03
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak fűtéscsöveim, ráadásul tök színes az egész lakás, így eleinte tök hülyén nézett ki a banánzöld fal előtt a fehér cső. Így ugyanolyan színűre festettük a csövet, mint a falat (falfestékkel). Nagyon jól néz ki....
2009. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vennék valami jópofa anyagot, plüss, szőrös, bármilyen ami illik a környezethez és körbetekerném vele. Vagy fényfüzért tekernék körbe rajta és az is adna egy plusz fényt a lakásban. Esetleg foszforeszkáló cuccokkal ragasztgatnám tele, bár az elég nagy meló lehet. Most hírtelen ennyi jutott eszembe.
2009. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Tapétázva van, mely tapéta annyira világoszöld, hogy az már szinte fehér... szóval ez nem működik JELEN esetben, amúgy nagyon ötlet. Sajnálom, de azért köszönöm, hogy eljöttél, mondtál jókat, de nem elég, legközelebb próbáld meg újra :-) Na, tényleg, köszi.
2009. jan. 12. 12:18
 6/23 A kérdező kommentje:
Hupsz, mindez az elsőnek szólt, a második most jobbnak tűnik. Köszönöm.
2009. jan. 12. 12:22
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Te hülye vagy...?
2009. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy rákérdeztél. Nos, végiggondoltam és igazából nem érzem magam annak, esetleg egy kicsit, de ennyi kell, mindössze arról van szó, hogy jó a kedvem mindamellett, hogy feltettem egy olyan értelmes kérdést, amire a tiedével ellentétben értelmes válaszokat várok.
2009. jan. 12. 14:17
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Futtass rá növényt.
2009. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Húú, ez a virágos ötlet ez nagyon tetszik, csak mivel ugye most tél van, és mégis egy radiátorcsőről van szó... szóval a virág nem lesz öngyilkos?
2009. jan. 12. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!