Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan egyenlítsem ki a...

Hogyan egyenlítsem ki a gyertyaviaszt egy nagy monstrum kerámia edényben?

Figyelt kérdés
Vettem a Teszkóban egy illatos gyertyát, ami egy szép kerámia tartóban van. A gond csak az, hogy elég nagy, és valamilyen oknál fogva a gyertya szó szerint lefelé égett, "figyelmen kívül" hagyva az edény többi részében lévő adagot. Tehát a közepén van egy nagy kráter, a szélén meg ott az érintetlen viasz, ami hát kárba veszne de ez ellen keresek valami ötletet. Forró platnira gondoltam, de az talán túl drasztikus módszer.
2009. jan. 15. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha körben kikapargatnád, kis edényben (kiszedni belőle nehéz) megmelegítenéd, kell még megfelelő hosszú kanóc, mert az eredeti már mélyre leégett, bedugod a maradék kráterbe, és felöntöd a megolvasztott gyertyával.


de egyébként nem tudom, érdemes-e kínlódni vele...


lehet, hogy egyszerűbb venni egy gyertyát, ami akkora, minta kráter, és beleállítani.


és ebben az agyagedényben mi a pláne ? nem látszik át, ha leég mélyre, úgysem fog kifele világítani ...

2009. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nagy gyertyák átka!Veszel ugyanolyan színűt, vagy más színűt, az is divat, felolvasztod, és beleöntöd a kráterbe.Semeddig nem tart, és frankón mutat , főleg egy totál elűtő szín benne!
2009. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állíts a lyukba egy gyertyát, vagy tedd be a sütőbe az egészet, olvaszd meg, és öntsd ki belőle a viaszt.
2009. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!