Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csempére hogyan, mivel tudnék...

Csempére hogyan, mivel tudnék egy kisebb méretű 5 horgas fém akasztót felRAGASZTANI?

Figyelt kérdés
Ragasztani szeretném, mert fúrni nem merem, és igazából nem is akarom. Semmi extra cucc nem lenne ráakasztva, csak apróságok. Amúgy fürdőszobai környezetről van szó.
2010. nov. 29. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Super Attack pillanatragasztóval. Lényeg, hogy szorosan nyomd a csempére pár percig.
2010. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is a pillanatragasztóra, csak hát nem tudom... meg fogja az tartani?
2010. nov. 29. 23:47
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Lehet kapni vákuumos akasztót, ami nagyon erősen megtapad a csempén!


Én mindig ilyeneket viszek magammal, ha nyaralni utazunk, mert a szállodában mindig kevés az akasztó a fürdőszobában : ezeket felkattintom a csempére és máris mindenkinek külön akasztón van a törülközője. :-D

(A nagy fürdőlepedőt simán elbírja.)

2010. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Autósboltban lehet kapni kétoldalas ún. díszléc ragasztót, nagyon erős, és vízálló is. Ez egy szalag kétoldalt ragasztó felülettel.
2010. nov. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez megfogja.


a pillanatragasztóval csak ártasz.

2010. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi is kétoldalú ragasztót használtunk és nagyon jó, a vákuumos akasztók állandóan leestek.
2010. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na akkor marad a díszléc ragasztó, amit a végén még megfejelek ezzel a FIX építési ragasztóval... :D Így már tuti jó lesz. Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 30. 12:26
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet kapni olyan akasztókat melyen "gyárilag" van öntapadó csik/ melyről le kell huzni előbb a védőfóliát/
2010. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt még konyhába sem tenném fel, nemhogy egy párás fürdőszobába. Csak rossz tapasztalatom van azokkal a gyári ragacsos cuccokkal...
2010. dec. 1. 01:45
 10/10 anonim ***** válasza:
FBS ragasztó, ecetszagú szilikonkaucsuk, ragasztó és tömítő anyag ilyennel (csak más kiszerelés és márkanév) ragasszák az akváriumokat, Körül belül 500ft/tubus, ettől jobbat nem tudok arra a célra amire neked kell.
2010. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!