Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell légteleníteni,...

Hogyan kell légteleníteni, egy olasz ctmc márkájú kazánt?

Figyelt kérdés

egyedülálló vagyok, pasi nélkül a háznál, egyedi fütéssel rendelkezik a lakás, mivel most kültöztem be, fogalmam nincs hogyan kell légteleníteni, de tisztában vagyok vele, hogy szükséges....

alul 5 felírat van, a kazán alján, persze olaszul, az első kettö, csak a víz csövekre vonatkozik, aztán a középső ami egy tekerhető gombnak tünik, a gas(gáz) feliratot kapta, mellette jobb kéz felé van még kettő, az egyik valamit a vizen állit, és van egy fredo/freda (lehet rosszul írtam le) felírat....

melyiket tekerjem el hogy levegőtelenitsem a kazánt és a csöveket????


2010. dec. 19. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Légteleníteni a radiátoroknál kell, ha van rajta radiátor szelep, akkor azon, de én sem tudom hogy kell.. Magán a kazánon a víz hőfokát tudod állítani, meg a nyomást... rátölteni, ha szükséges, vagy épp lentebb ereszteni.

Sajnos konkrét választ nem tudok Neked adni a kérdésre. De hátha jár erre egy fűtésszerelő.... :) Vagy esetleg hívj fel majd egyet telefonon, nem feltétlenül a tulaj dolga ezt megcsinálni.. :)

2010. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légteleníteni a radiátorokat kell,mivel a levegő a rendszer legmagasabb pontján gyűlik össze.Ha van a fürdőszobában létra radiátor akkor abban.Ehhez nem kell szerelő Te is megtudod csinálni csak valami kis tálat tarts alá nehogy a falra vagy a szőnyegre menjen majd a piszkos víz.
2010. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!