Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egérfogót hogyan csináljak...

Egérfogót hogyan csináljak házilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék házilag csinálni egérfogót?Olyat ami nem öli meg az egeret .

Válaszokat előre is köszi .


2010. dec. 24. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Fektess le a földre egy kartonlapot vagy valami más lapos, de erős dolgot. Tegyél rá egy befőttes üveget szájjal lefelé, és támaszd ki féloldalasan egy fél dióval úgy, hogy a dió héja kifelé nézzen. Az egér bemegy az üveg alá, és amikor meg akarja rágni a diót, az üveg rádől és bent ragad. Remélem érthetően írtam le. Ha nem, akkor szólj, és megpróbálom még egyszer!
2010. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mi is ezt szoktuk alkalmazni amit az előző leírt, és tényleg hatásos.
2010. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Lehet kapni kimondottan egérragasztót. Rá kell kenni egy kartonlapra, beletenni valami kaját az egérnek, odamegy, beleragad. Nem túl humánus, elég nehéz eltávolítani róla.
2010. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

fúúj ne ragasztózzatok már egeret :-(


befőttesüveg, dió, sajt, és ha benn van az üvegben mert megrágta a diót, akkor ki lehet tenni szegénykét a szabadba...

2010. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszi a hasznos választ.

Érthetően megyaráztadel :D:)

Szerintem sem a leg humánosabb az egérragasztó , Nagyszüleimnél egy nagyon aranyos egér ragadt rá hát őt nagyon megsajnáltam :)

köszi még egyszer!

2010. dec. 24. 16:18
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon aranyos???????? Fúj de utálom őket!!!!!!!!!!!ááááááááá
2010. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen nagyon aranyos volt :D XP ;)
2010. dec. 24. 16:45
 8/22 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és szívesen! Annyit fűznék még hozzá, hogy sajnos nem mindig hatásos, valamikor felborul az üveg. De az esetek nagy részében működik. Sok sikert!
2010. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az egérragasztó a legdurvább egérfogó. Azt olvastam, hogy leállították a gyártását, ha igen, örülök neki. Az lenne a lényege, hogy csóró egér rámegy, beleragad, és szívrohamot kap, fájdalom nélkül patkol el. Hát, biztos nem sokáig tesztelték. Barátnőm a konyhai mosogató mellé rakott ilyet, és éjjel arra ébredt, hogy sír az egérke. Nem tudott mit tenni, mert csupa ragacs volt, vízbe fojtotta. Fél másodperc alatt meghalt.

Remélem, tényleg nem gyártják tovább. Nem szeretem a lakásban az egeret, de vagy élve, csellel megfogni, vagy valóban szenvedés nélkül múljon ki.

A lányaim láttak a napokban egy kisegeret a nappaliban, rádobtak egy átlátszó dobozt, alá furnérlapot csúsztattak, és a vejem egy jó nagy lendülettel eldobta a kertben. Hát, mulatságos volt, ahogy repült, de semmi baja nem lett, akkor még vastagon havas volt minden, láttuk, ahogy elszaladt.

2010. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

Valami drogfélét, altatószert belekeverni az ebédjébe, amit gondolom úgyis teszel ki elé minden nap, mert ugye nem hagyod éhen halni őket!? :S


Bocs a viccért, de ez meghaladja az egérhez viszonyulásomat, pedig amúgy lehetőleg egy légy életére sem török.

Komolyra fordítva: Agykontrollal is beszélhetsz velük, megkérve őket, hogy menjenek olyan helyre, ahol nekik is jó és neked is, ecsetelve a számukra előnyös oldalát.

2010. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!