Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Épített konyha bútor miért...

Épített konyha bútor miért igen és miért nem?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek az épített konyhabútorról? Előnyei és hátrányai? Nem tudjuk melyiket válasszuk.
2010. dec. 28. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen az épített konyhabútor?

Méretre készítettre gondolsz?

2010. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szó szerint épített. Téglából utána burkolás megy rá. Apukám és párom csinálná, ők értenek hozzá, de az ajtókat és fiókokat külön kéne hozzá csináltatni. Van olyan aki azt mondja hogy úgy külön drágább az ajtó meg a fiók, de szerintem ez hülyeség, mért lenne drágább?
2010. dec. 28. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Csináltatni drágább, hidd el!
2010. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van. A férjem építette a testet, a frontokat ismerős asztalos csinálta. A téglák rusztikus címeres téglák, amik még a nagymamám házából valók.Szerintem nem drágább egy épített mint egy csináltatott, egy normális konyhabútor, eléri a 3-4százezret is akár. Hátrány, hogy nem tudod mozgatni. De ezenkívül én tényleg semmi hátrányát nem láttam még, akkora amekkorára én szeretném, tényleg minden elfér, olyan elemekből ami nekem praktikus. Én újra ezt választanám.
2010. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a méreteket úgy állapítjátok meg, akkor standard méretű ajtókat tudsz vásárolni a Baumaxba, vagy más ilyen építős áruházban, és az Ikeában is. Így már lényegesen olcsóbb.

Megnézheted Vaterán is, asztalosok hirdetnek kész ajtó sorozatokat.

2010. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előnyei:

- tartósabb, mint ha pozdorjából vennéd,

- nem tud mögéesni, folyni semmi, szóval "tisztább",

- a standard méretezés valóban fontos az ajtók, fiókok, stb. miatt


hátránya:

- nem tudod utóbb átvariálni, szóval ha nincs jól kitalálva, akkor kényelmetlenségeket kell benyelned.

- szerintem nem sokkal olcsóbb, mint a bútor, ráadásul csak az alsó részt tudod így elkészíteni, fölső szekrény kiváltására nem igazán alkalmas.


Nem tudom, régen tetszett, ma már lehet, hogy maradnék a hagyományos megoldásnál. Bár valami jó hangulatos vidéki házban, az említett téglás megoldás, szóval függ a lakás stílusától is! Jó döntést!

2010. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szomszéd maffiózó cigónak így van megcsinálva a konyhája.

Mikor megláttam...No ! mondom,megyek "bodzát szedni" én is !

2010. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15:15-nek üzenem. Persze azt tudom hogy a felső részt úgy kell csináltatni, de azért gondoltunk az építettre mert nekünk az a tipikus vidéki házunk van. Aztán szerintem jobban mutatna, mint a csináltatott és annak sem egyszerű az ára azért. Ráadásul nekünk azt ugyanúgy egyedi méretre kéne készíteni. Köszönöm a válaszokat! :)
2010. dec. 28. 15:50
 9/10 anonim válasza:
jo otlet, jobb ha ti csinaljatok...es hozzavalok ajtok.stb...utana nezhetsz a vateran...mi is onnan vettuk... pont ugy csinaltuk ahogy ti tervezitek.jo megoldas..
2010. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
minden attól füüg hogy te mit tudsz megcsinálni belőle. ha semmit és több szakembert kell hívni(kőműves,vizes, asztalos) akkor nagyon drága tud lenni.
2011. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!