Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol kaphatok egy nagyjából...

Hol kaphatok egy nagyjából 3-4 méter hosszú kötelet, ami elbírja a súlyomat? (70kg) És mennyiért?

Figyelt kérdés
Nem felakasztani akarom magam, hanem egy házi géphez kellene. Válaszokat előre is köszönöm.
2011. márc. 24. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
OBI, Praktiker...
2011. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Sarki műszaki boltban vagy a tüzépen....métere árulják, kb a barkácsáruházak árainak feléért
2011. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Pedig ez elég egyértelműen öngyilkossági kérdés.

nem leszek bűnsegéd vagy mi, nem válaszolok.

2011. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ennyire elkeseredve, biztos van más megoldás :D
2011. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hiszek neki-ahhoz,hogy leöngyilkjolja valaki magát,a fele is bőven elég.


-Azért a súlyodhoz képest 2,5~3-szorosával illik túlméretezni egy kötelet. Ha valami erősítőféléhez kell,arra is ügyelj,hogy olyat válassz,ami nem nyúlik.

-Én horgászboltokban néznék körül,ott értenek is hozzá..hacsak nincs kenderbolt a lakóhelyed közelében.

-Árat sajna nem tudok,de én a kis horgászladikomhoz 2 éve 100 alatt vettem méterét,szerintem max.300/m.

2011. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ahogy írtam, nem öngyilkossághoz kell:)
2011. márc. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!