Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan csinálnátok ülőkádat...

Hogyan csinálnátok ülőkádat téglából?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagy hely lenne a kádnak.A boltokban nagyon drágák ezek a kisméretű kádak.Én arra gondoltam, hogy itongtéglából lehetne csinálni és kicsempézni.szerintetek megvalósítható?vagy van jobb ötlet?

L/25


2009. febr. 28. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom hogy kádat hogy lehetne de azért leirom hogy nálunk Anyóséknál hogy volt a zuhanyzó!

Párom betonból öntötte ki és kicsempézte,középre meg természetesen egy lefolyót rakott!Olyan volt majdnem mint egy igazi zuhanyzótálca!

Nagyon nem ismerem az anyagokat az itongot meg pláne nem de téglából szerintem megoldható,de lehet itongból is!

De biztos jön majd egy pasi válaszoló is aki többet ért hozzá kint én!

Kihangsúlyozom NÖ vagyok! :D Szóval lehet hülyeséget irtam!:D

2009. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én is nő vagyok, nem igazán értek hozzá én sem, azért köszi.egyébként nálunk is úgy van csinálva a zuhanyzó, ami elég nagy, abba szeretnék egy kádat még felfalazni, vagy valami ilyesmit csinálni.láttam egy magazinban, hogy mosogatót csináltak ytongból, azért gondoltam, hogy ez is lehetséges, na meg az formázhatóbb is mint sima tégla.

köszi mégegyszer, várom a hozzáértő pasikat! :)))

2009. febr. 28. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

105x65 ülőkád 15.900,- persze kell hozzá még láb, meg lefolyórendszer, mondjuk kereken 20e

ennél olcsóbban nem fogod tudni megcsinálni házilag sem, ráadásul az szép és kényelmes sem lesz. plussz ha téglából csinálod, akkor még szögletes is és az agyad fog lerobbani, ha takarítanod kell.

2009. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sok helyen érdeklődtem, de ennyiért sehol nem láttam.hol láttál ennyiért?a legolcsóbb amit én néztem az 45ezer ft. volt.
2009. febr. 28. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én épp nemrég vettem ülőkádat az OBIban 21000.-ért. 45 az tényleg nagyon sok érte. Én még ezt is sokaltam, mert a 150-160-170es kádak 17000.-ért voltak.

2009. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

gondolom elegáns helyeken érdeklődtél. Nos, azok csak márkás dizájn cuccokat árulnak, amiknek tényleg ennyi az ára. Kicsit lepusztultabb helyekre kell menni és ott találsz kisebb gyártók által készített dolgokat is.

pl. [link]

2009. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A másik hogy akármiből is rakod a kádat, csempe alatt még le is kell vízszigetelni, mert különben fugákon repedéseken át bemegy a víz, és pár év alatt szétkapja a kádat és környékét. Hidd el nem olcsóbb mint venni.
2009. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. márc. 3. 11:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Burkoló vagyok szoktunk ilyet csinálni nem olcsóbb mint a kád de ahol gyerekek is használják nekik nagy örömet okoz mert lényegében egy kis medencét kell csinálni olyan alakút és mélyet amilyet akarsz.

Csak a vízszigetelő:10.000ft minimum + ytong tégla ami 450ft/db + csempe +ragasztó+fugázó+munkadíj.

Hát nem olcsó,de jó.

2009. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!!
2009. márc. 8. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!