Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy teraszt szeretnék épitenni...

Egy teraszt szeretnék épitenni. És egy 10x10es gerenát szeretnék a falra csavarozni milyet ajánlatok hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
mit is ajánljunk? gerendát, csavart, netán megoldást...?
2011. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs szigetelés a falon, akkor én ilyen vasalatot használnék:

[link]

2011. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közben rájöttem, hogy talán párhuzamosan akarod felcsavarozni. Az függ a fal minőségétől. Betonba metrikus dübellel, méretre vágott menetesszárral tenném. Téglába műanyag tiplivel hosszú állványcsavarral, sárfalnál meg inkább átfúrnám a falat.
2011. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,kiegészítve azzal,a falat felesleges,szükségtelen átfúrni!Ha betonba kell rögzíteni kiváló beütős belső,külső menetes acél dűbelt lehet kapni! Az acél változat létezik kúpos (diós)metrikus menettel,a hosszabbítás menetes szárra való kicseréléssel!Blokk falazatba a Fischer nagy külső bordás speciálisan blokk falazatba használatos műanyag dűbelt ajánlom! Ezt egy mélyebb furatba egymás után is beüthető, 10-12-es hatlap fejű csigamenetes csavarhoz valót válasszunk,alátéttel! Ebből 2-db 100-mm mélyen,furatonkén két,két dűbel,elbír egy 120-literes villanybojlert! Remélem segítettem !
2016. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!