Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mitol "zenelnekhetnek"a viz...

Mitol "zenelnekhetnek"a viz vezetek csovek?

Figyelt kérdés

Sokszor elofordul,hogy ha kinyitjuk a konyhaban a meleg vizes csapot, akkor a furodben elkezd zenelni(nem tudom jobban jellemezni)es csak akkor marad abba ha kinyitjuk es ujra elzerjuk a furdoben a melegvizet.Ugyanakkor a furdoben is elofordul ez a problema.Tudtok nekem valamit mondani ,mit lehet ezzel tenni?

Koszonom.


2011. jún. 22. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az összes csapot át kellene vizsgálni,felújítani, mert a kopott szeleptányérok berezgése okozza legtöbbször a "zenélést"!
2011. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mert nem tudod hogy a vízvezeték egy szó....
2011. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha aránylag éles hang és van boylered : a visszacspószelep

lamellái is okozhatják.

Ha mormogós mély hang : vízcső vmi miatt berezonál. (de ehhez folyamatos vízmozgás kell)

2011. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13.37-nek.Tudod nobol vagyok, abbol is a lelekben szoke fajtabol igy nem csoda ha ma mar azt sem tudom minek folyik viz a csapbol, mikor uvegben veszem.Mindenesetre nagyon koszonom a kiigazitast.A masik ket valaszolonak pedig koszonom a segitseget igy mar legalabb tudom mitol lehetnek ezek a problemak.A lakasom eleg regi es egy teljes felujitas eppen raferne mar.Megegyszer koszonom.
2011. jún. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!