Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért van az, hogy a 180as...

Miért van az, hogy a 180as csiszolópapír jobban megfogja a festéket, vagyis csiszolja mint a 60. as? Vagy ezekbe van többféle?

Figyelt kérdés

Régi ajtókat, tokokat csiszolok, nem tudom, hogy mivel volt festve előzőleg.

Volt itthon 100.as nem mentem vele semmire.

Vettem 60.asat kb. ugyanazt csinálta.

Találtam 180.asat az jobban csiszolja.

Annyi, hogy a 180.as egyik oldalán van tépőzár, de ez lehet lényegtelen.


2011. aug. 9. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet mert kisebbek a szemcsék és jobban bele bírnak vésődni a festékbe. A durva meg annyira nagy hogy nem bír sehogy belemenni a festékbe.Mintha dinnyével reszelnél. A tépőzár amúgy semmit se számít.
2011. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát fura... minél nagyobb a szám annál finomabb a szemcsék rajta. Elvileg a 60assal jobban kellett volna hogy vigye.
2011. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ám, de ha vastagon mázolt festéket csiszolsz 60 assal akkor a nagy szemcsék felmelegednek és tapadni kezd. A szemcsék csak lepörögnek. Én is így jártam, valami hitvány festékkel mázolták be az ablakkeretem.
2011. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!