Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hyundai HYD 3202 fúrókalapács...

Hyundai HYD 3202 fúrókalapács mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Értem ezt a márkára, és a konkrét típusra is.

[link]


2011. okt. 13. 20:50
1 2
 11/20 anonim válasza:
Most (2011 dec.) ismét akcióban van a HYD 3202, de ez a kapcsolókihullásos dolog akár egyedi, akár tömeges, nem bizalomgerjesztő. Második gépnek akartam egy Makita HR2470 mellé, ami ugye más kategoria (Makitát ajánlom bátran mindenkinek).
2011. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igen, de most valami 13-14e körül fogják adni.

Mikor 10-ért adták, én is szerettem volna egyet venni, de nem volt egy darab se. Aztán mikor felvitték az árát érdekes módon ki lett rakva egy hegy belőle.

Mindenesetre a kofferja sem túl bizalomgerjesztő. Vékony vacak műanyagból van, hajlik össze-vissza.

Végül és valami PowerPlus márkát vettem. Ahhoz képest, hogy nem túl neves márka, eddig teljesen elégedett vagyok vele. A minősége, érzetre nem rossz, van rajta ledes szénkefe-kopás jelző, 3 év garancia van rá és made in Belgium felirat van rajta.

2011. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Nem tudom számít-e még, de én 5 éve vettem egy ilyen készüléket. Semmi gondom sincs vele a mai napig a használatból eredő kopáson kívül! Az 5 év alatt 20 épület villanyszerelésében vett részt mint vésőgép! Szinte csak véstünk vele téglába, betonba, kőbe a 20 épület kb. 3,5 kilométer kivésett hornyot és vegyesen 800 darab 65-ös és 80-as kimart dobozhelyet jelent!

Komolyabb több tíz illetve százezer forintos gépeknek is dicsőségére válna ez a teljesítmény!


Még valami a vadiúj WV Transporterünknek 6 hónap után elszállt a befecskendezésvezérlő panelja majdnem pereskedni kellett a szervizzel a garancia miatt 2 hónapig állt mire megjavították!

Akkor most többet senki sem vesz WV-t?

2012. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
VW
2012. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Ismerős ugye?

[link]

av224-.htm

bosch license, vagyis gyártanak olyan nevűt amit csak szertenél

[link]

2014. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Sziasztok!


Én 2,5éve vettem az Obi-ban akciósan 12e körül otthoni barkács célra.

Csak betont fúrtam vele panelban, kb 100-120db furatot készítettem eddig (ritkán használom) és teljesen elégedett vagyok a géppel. Hasonló célokra szerintem kiváló, de sokat nem illik tőle várni, hiszen nem egy 80-90ezres Makita...

2014. szept. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 olinka2 válasza:

2 éve vettem, amikor elkezdtük a ház felújítását. Villanyszereléshez a vésést végigcsináltam vele. Betont is jó sokat véstem és fúrtam vele, meg ami jött a felújítás alatt. A felújítás végére a motor szétesett. 7000-ért kaptam bele egy új forgórészt a szervízben. Azóta nem sokat használtam.

A fúrószárak jelenleg lötyögnek benne. Pl nem lehet téglában pontos furatot csinálni, mert 8-as lyukban lötyög a 8-as tipli, ha ezzel fúrom. Még futok egy kört a szervíznél, hogy mennyi a javítás...

Én meg voltam vele elégedve, mert ennyi pénzért egy ház felújítását kibírta, ami azért nem rossz. Főleg úgy is, hogy betont is bontottam vele, meg rengeteg padlócsempét.

2015. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mekkorát kottyan a rendes tokmány ha beleteszitek?
2015. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 GABOOFACEE válasza:
Szia! A régebbi Hunday, amelyiken meg ott a "korea" felirat, meg az eredeti BOSCH licens alapján készült, nekem ez van 8 éve. Meg 3 meter kábel, jobb minőségű, nint az újjabb made in china... Sajnos... Flexbol is még a koreait hasznalaom 8 éve, ipari szinten. Viszont most nemrég eltort a fúrógép kábel tőben, visszavágtam, mükodik, de valamiért csak előre irányba... Valakinek valami tipp, mi lehet a bibi?
2015. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Nekóstolgasss válasza:
Szerintem minden Hyundai barkácsgép gagyi.Gyűjtsél inkább jóra!(Metabo,Makita,kékBosch)
2020. ápr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!