Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyag ablakba építhető...

Műanyag ablakba építhető higroszabályozású szellőzővel mennyiben javulna lakásom helyzete?

Figyelt kérdés
Ablakcsere után penészedünk, reggelente nagyon folyik a víz az ablakokon. Ilyen cucc beépítését javasolják, de elég húzós az ára (kb.20.000). Azt mondták, először elég az amerikai-konyha jellegű helyiségbe egyet felszerelni, aztán meglátjuk.
2011. okt. 18. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat javulna. Mondjuk nem is értem, miért szabad még egyáltalán olyan ablakokat forgalmazni, amin nincs szellőző.
2011. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valakinek konkrét tapasztalata?

Esetleg először penészedett, de beépítés után megszűnt, vagy éppen nem?

Tényleg elég lehet, ha csak egy helységbe csináltatok?

Azért vagyok nagyon bizonytalan, mert egy ilyen kütyü magában is majdnem annyiba kerül, mint egy ablak.

2011. okt. 20. 18:24
 3/3 anonim válasza:
Nálunk nem igazán vált be. Ablakcserekor került a 40nm-es lakásba 3 db. 1 konyhába és 1-1 a két szobába. Penész pedig van, főleg a konyhában. Most én is azon gondolkodom mit lehetne még tenni. A konyhában összesen három ablak van, lehetne tenni még 2 Aerecot de hogy már három be van építve nem nagyon bizom a sztoriban.
2013. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!