Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosogató+konyhapult+tőzhely...

Mosogató+konyhapult+tőzhely fölé milyen burkolatot kell tenni?

Figyelt kérdés

valamit hallottam, hogy létezik olyan lap, ami speci erre a helyre van kitalálva.


Ha maradok a hagyományos csempézésnél, akkor milyen legyen a csempe felülete? (tisztítás)A fúga az milyen legyen? Köszi.


2011. dec. 7. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
sima csempe semmi spéci dolog nem kell
2011. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármit rakhatsz, az a lényeg, hogy mosható legyen. Meg a tűzhely környékén ne legyen éghető, szóval ha lakkozott faburkolatra vágysz, a tűzhelynél inkább csempézz.
2011. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sima csempe van.
2011. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima csempe, a fuga is, mint a többi. Légelszívót viszont azért rakattunk fel, mert ha szekrény van fölötte, elszívó nélkül nehezebben tisztítható, és talán tűzveszélyesebb is.
2011. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En minden ok, de ha sutsz valamit, akkor a fugat osszezsirozod es foltos lesz. Az beszivja magaba es nem lesz szep. Nekem is hasonlo gondom van, de kitalaltam, hogy egy uveglapot teszek majd a tuzhely moge. Vagyis egy tetot a tuzhelyre, ami nyithato. Egyben vedi is az uvegkeramias lapot. Mindig attol tartok, hogy raesik valami.
2011. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!