Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konyhapult, ill. a konyhatűzhe...

Konyhapult, ill. a konyhatűzhely feletti fali szekrényt, hogy tudnám alúlról letapétázni? KÉPEK!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most van az átalakítás, - ill csempézek, mert ez a barna nem teccik. A szekrények le vannak szedve a falról. Nem teszek vissza elszívót sem, - csak a helyet foglalja. Arra gondoltam, hogy tapétázni fogom alúlról, amit időnként lecserélek. Kérem mondjátok el a tapétázás menetét. Öntapadót ajálgatták itt. A szagelcsívó helyére mit tegyek? Valami lapot szeretnék, ami könnyen leszedhető, esztétikus és a mosogatógépbe tehetem. ÖTLETEKET ERRE A LAPRA kérnék. Köszi


2011. dec. 8. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

...hát!... szerintem erre a kérdésre az elképzeléseidnek megfelelő választ nem fogsz kapni... méghogy letapétázni...

a jelenlegi koszt le kell szépen takaritani ciffel és sürübben kell epucolni a szekrény aljáról a dzsuvát...Sajnos a főzés ezzel jár... az elszivót meg sztem ne szedd le azt is meg kell pucolni ha már lent van alaposan meglehet szürőbetétet cserélni benne vagy éppenséggel az egészet ki kell cserélni és a külső légtérbe kivezetni a gőzt párt stb.Mert ahogy látom a képen nincs kivezetve ha csak nem hátul. Bármit teszel oda koszos lessz és takaritani kell sürübben akár hetente is vagy mosogatás után minden nap letörölni...

2011. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát égen az elszívót érdemes lenne meghagyni,mert ha nem használod az úgyis csak a szekrény rovására fog menni!

A szekrény aljára ráfér egy alapos mosószeres takarítás és utána talán ha nagyon gáz utána is akkor lehet szó az öntapadósról,de olyat ami vizálló mert a tűzhely felett párának van kitéve és a sima tapéta lejön,felpúposodik.

2011. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet kapni az egyik műanyag ablakosnál külső ablakpérkányt mérebe. Van olyan, ami tömöt műanyag lap és a végén derékszögű letörés. A vastagsága 3-4mm. 40cm a legvastagabb. Ezt szerelném darabokban az aljára, olyan darabokat, ami belefér a mosogatógépbe. ha koszos, akkor csak berakom és patyolat tiszta lersz. Ez a terv, de jobbakat is fogadnék szivesen tőletek....
2011. dec. 8. 13:41
 4/4 tetris ***** válasza:
Nem fog az a műanyag esetleg meggyulladni?
2011. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!