Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy "festhetném" fehérre a...

Hogy "festhetném" fehérre a barnás színű, préselt fa ágyunkat?

Figyelt kérdés

Tehát maga az ágy préselt fából van, az Kikában vettük.

Az a barnás famintás borítás szerintem valami fóliaszerű cucc lehet rajta. Az ágyat nem szeretném lecserélni, viszont az új hálószobánkba mindenképpen egy fehér ágykeret kéne, mert ez a barna, ami most van, nagyon csúnyán megbontja a háló stílusát és hangulatát.

Esetleg, ha elvinném asztaloshoz, Ő le tudná cserélni ezt a barnás "fóliát" az ágykereten fehérre.. Vagy, ha nem is lecserélni, de "rávasalni" a barna tetejére a fehéret? (Nem tudom, hogy milyen eljárással, és hogyan szokás az ilyesmit készíteni)


2011. dec. 17. 20:19
 1/6 dirtboy ***** válasza:

laminálásnak hívják és nem hinném hogy találnál olyat aki újra tudná laminálni a lapját,ahhoz drága gép kell és azok nagyon ritkák és így hogy össze vannak szerelve a lapok így nem is lehetne.

laminált forgácslap festést még nem láttam halottam ez ügyben nem tudok segíteni.

2011. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:((
2011. dec. 17. 20:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a választ!
2011. dec. 17. 20:41
 4/6 anonim válasza:
Hát igen a művelet árából új ágyat vehetsz, de a zománcfestékkel át lehet kenni, de a famintázat ugye elveszik. Ha vannak erek azok azért nem.
2011. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jajj, zománcfestékkel semmiképp se festeném át..az szerintem úgy nagyon csúnya lenne.. :/

Huh, lehet megkérdezek egy asztalost, hogy tud e valami megoldást. Hátha rá tudna laminálni a barna színűre egy fehéret, anélkül, hogy le kéne szedni a barnát.

Hát.. majd kiderül, hogy mit ajánl. Viszont a fa mintázat fontos! Mármint, hogy magának az ágynak természetes hatása legyen. :)

2011. dec. 17. 21:53
 6/6 anonim válasza:

oké engem érdekel a végeredmény, ha eszedbe jut légyszi írd meg.


Amúgy sokan leírják a zománcfestéket, de vannak belőle elég jók és nem csak a jól ismert 4 szín hanem van színkeverés is és vékonyan fed van matt és fényes variáció.

2011. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!