Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi lehet az oka, hogy nagyon...

Zsuzsanna777 kérdése:

Mi lehet az oka, hogy nagyon hangosan zúg a kazán?

Figyelt kérdés
Eleinte csak akkor zúgott, -sipoló,trombitahangszerü zúgás- amikor engedtk a melegvizet.De most van, hogy ha nem nyúlunk semmihez akkor is.Elképzelhető ,hogy ilyenkor más használja?Vagy előfordulhat magától is?Családi ház albérlete,és nem vagyok biztos, hogy más is az én órámra fogyaszt.
2012. jan. 29. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor volt takarítva? Fűtésnél zúg gondolom, más csak akkor tud a te kontódra fogyasztani, ha össze vagytok kötve.
2012. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mos kazánt kérdezel, vagy órát ?

Nekünk a korábbi készülék akkor sziszegett, amikor kilyukadt a vizes része.

Sokmindent javítok házilag, de gázkészülékhez mindig szakembert hívok. Neked is ezt ajánlom... és minél hamarabb.

2012. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én albérlő vagyok ,a tulajdonos azt mondja jó.kazánról van szó.mostmár egyre erősebben csinálja, de eléggé félek is,nem tudok máshová menni...ha ez a sorsom,hogy felrobban és ez a vég akkor ez.
2012. febr. 5. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!