Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú csavarhúzót,...

Milyen márkájú csavarhúzót, villáskulcsot vegyek ami nem fog tönkremenni első használat után de azért nem drága?

Figyelt kérdés

tehát általános otthoni szereléshez,karbantartáshoz keresek olyan márkát ami jó ár/érték arányú.


az hogy valami króm-vanádiumból van az garancia a jó minőségre?



2012. febr. 4. 00:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is a lidlben vettem,egész turhetoek,én munkában is használom,sok csavarhuzot elvesztettem,ezekért nem olyan nagy kár,a fogók elég trék,otthonra megfelel,a gyuruskulcsok kifejezetten jók,évek óta használom,a dugóskulcs készlet szintén megéri az árát.Voltak profi szerszámaim is,sajnos az építkezéseken ezeknek lába kélt,a lidlest,mindíg visszaszolgáltatják!
2012. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A multkor voltam pár üzletben (Obi,Praktiker) és vettem pár csavarhuzot, sza..-t már talaltál 100 ft es ugyanolyan meretü profit 1200 ft/darab. Az UNIOR márka nagyon jo ilyesmibe.
2014. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha tényleg jó márkát akarsz csak is Gedore, Stahlwille, Rahsol, Carolus, Hazet, Salvik Belzer, Walter esetleg Beta... de a beta racsnis kulcsok hamar bedöglenek és sajnos az anyaga se olyan mint lenni kéne inkább autószerelőknek való a beta. Csőszerelés tapasztalat alapján ipari igénybevételnél én más márkát nem vennék a kezembe... mert szó szerint az ilyen hulladék termékek miatt van a baj általában pl proxxon gagyi.. gyenge nincs meg edzve se normálisan csak felnyomták.. most bele lehet gondolni 1 db 6-7 es villáskulcs márkásból kerül kb 1500 ft ba tescoban ezért már készletet kapsz de milyet... amivel csak magadnak csinálsz 2-3 x os melót kinyúlik eltörik elhajlik stb legyen bármi szerszám de meg kell fizetni a minőséget és amelyik szakember lidi aldi tesco gagyi szerszámokkal doogozik az dolgozzon es szenvedjen jó sokat meg érdemli... otthoni célra felejtsd el szerintem inkább vegyél 1x jót !
2017. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!