Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel dekorálhatnám ki a szobám?

Mivel dekorálhatnám ki a szobám?

Figyelt kérdés

Már vannak fényképek,poszterek a falon de nem tudom mivel lehet még vidámabb a szobám.Segítséget várok!Köszönöm

12/L



2012. júl. 5. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél fel képet, hogy néz ki most, vagy mesélj arról, milyen a stílusod, milyen a fal színe, mennyi hely van még, milyen a berendezés, elosztás... Ennyi alapján nem tud senki ötletelni.
2012. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
virág, falióra, kedves tárgyak a polcokra (nyaralás, ajándék, kedvenceid CD-je, jó kis könyv) szóval amire ránézel és jó kedved lesz. mutatós párna. szóval ne csak arra koncentrálj hogy a falra mit tehetsz!
2012. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A yuotube keresőjébe írd be, hogy: room tour. Ki fog dobni egy csomó tiniszobát, és ott körül nézhetsz.
2012. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D

Két színű a szobám: felül narancssárga alul meg lila

igazából nem sok hely van benne mert így is kicsi a szoba.

2012. júl. 5. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
A te korodban én papìrdarukból és hurkapálcákból készítettem szélforgós mobildíszt, amit a plafonra tűztem rajzszöggel. Ez lejet akkor narancs és lila. Feldobja a szobát egy jó ágyterítő meg pár klassz díszpárna. Új éjjeli lámpa... Az apróságok lecserélése, új függöny csodákra képes. De a kevesebb több.
2012. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Esetleg csinálhatsz színes és mintás papírokból egy virággömböt a szobádba :) ebben a könyvben nagyon jók vannak !! [link]
2012. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt is:

[link]

2012. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hannacska2 válasza:

Este egy csajos pizsipartin nagyon jól mutat a plafonon a "világító csillagok"

[link]

én a tescoban vettem 200 ft. egy nagy csomaggal amiben különböző méretű csillagocskák vannak reggel feltöltődnek fénnyel este a lámpa fényével és nagyon jó néznek ki:)

2012. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen erre én is gondoltam csak nem tudtam honnan lehet venni.:D

de majd megnézem a tescoba.köszönöm :)

2012. aug. 8. 16:40
 10/13 anonim válasza:
Esetleg falióra,falmatrica,Fényképek bekeretezve..:)
2012. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!