Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Villáskulcs készletet venni...

Villáskulcs készletet venni illetve milyet? Ami a rozsdás csavarnál se pattanik nyúlik. Tudom a Beta jó de drága is.

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 18:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Zsibin itt-ott árulnak jónak tűnőket, de mégis hogyan válasszak? Extol olcsó viszonylag, de az üvegvágójukba csalódta.
2012. szept. 24. 18:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A régi retro ruszki(CCCP,vagy USSR) vagy a lengyel szerszámok is kiváló minőségűek. Bolha piacokon vehetsz 1-2 száz forintért darabját,és tuti jó minőséget kapsz,még ha rozsdás is.


A silányak az olcsó barkácsáruházas termékek,vagy a piacokon lévő új/krómtól csillogó névtelen szerszámok.

Ilyet ne vegyél mert 1 nagy kalap sz@r.

2012. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Yato. nekünk a csavarhúzó nagyon bevált. egy makita kereskedésben ajánlották, ők ezt használták a műhelymunkákra.
2012. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Ceta Form-ra esküszöm, kb. fele annyiba kerül, mint a Beta, ugyanúgy melegen kovácsolt króm-vanádium, matt króm bevonattal, mint a Beta, ez is DIN 3113-as.

Nekem ehhez hasonló készletem van, a tokja nem ilyen:

[link]


Ha viszont nagyobb méretek kellenek (27-estől), akkor keress valamilyen üthető króm-molibdén-vanádium szerszámot, de ezekből tényleg csak azt vedd, ami kell, mert 5 ezernél kezdődnek darabonként!

2012. szept. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van Norautó a közeledben menj oda.

Náluk is kapsz saját márkanevű szerszámokat, nem tökéletesek, de jó az áruk és blokk ellenében bármikor kicserélik egy újra/örök gari/.

2012. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neo és Fortum mi ezzel a kétféle márkával dolgozunk napi szinten ipari körülmények között és még egyikbe sem csalódtunk és mind elfogadható árú.
2012. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!