Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van olyan pillanatragasztó...

Van olyan pillanatragasztó ami kötés után már nem mérgező?

Figyelt kérdés
Olyan pillanatragasztó kellene amivel olyan eszközöket lehet megragasztani amiből utána eszünk, beáztatunk vagy szájba veszünk és nem mérgezi le a családot.

2012. okt. 17. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind ilyen.
2012. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A pillanatragasztó első elterjedt felhasználása a nyílt sebek lezárása volt, erre a katonaság mai napig használja.
2012. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem is ez tűnt logikusnak, de az összes eladó mindenhol hülyének nézett, hogy mindegyik mérgező! A hegymászók tudom, hogy használják mondjuk, de nem mertem alkalmazni. Köszi
2012. okt. 17. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy nem mindegyik bírja a mosogatógépet!
2012. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik pillanatragasztót használhatod, egyiktől sem fogsz meghalni, ha csak meg nem iszod az egész tubust, mielőtt még megkötne. Mi is ragasztottunk vele porcelán csészét, még élünk, pedig iszunk belőle.
2012. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a kérdéshez: És újra ételt/italt mikrózni vajon lehet egy pillanatragasztóval megragasztott tányérban?
2012. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 18. 18:00
 8/9 anonim válasza:
A megkötött pillanatragasztó hő hatására porlad, hibásan ragasztott fém tárgyakat úgy szoktunk szétmelegíteni.
2012. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kb. hőfokot is tudnál mondani és mikortól kezd romlani a kötés minősége?
2014. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!