Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Serintetek mien hobby a...

Tivadar Dániel kérdése:

Serintetek mien hobby a makettezés? Mert nekem azt mondták, hogy semmi értelme sincsen de én jó időtöltésnek találom.

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 20:42
 1/2 gabor.galilei ***** válasza:
100%
A Hobby-nak pont ez a lényege, TE jól érezd magad mikor azzal foglalkozol, mások meg találnak majd maguknak nekik tetsző elfoglaltságot!
2013. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Arra tanít, hogy legyél nyugodt és türelmes, mert csak így érhetsz el szép eredményt. Magyarul bebizonyítja azt a közmondást, hogy "Hamar munka sose jó!" tehát ezt is össze lehet csapni, de ha azt akarod, hogy a munkád eredménye igazán szép legyen, ahhoz sok idő és türelem kell. (meg persze kézügyesség - amire szintén megtanít, találékonyságra is, stb.) Én is csináltam régen, de "kinőttem belőle" most pl azon gondolkozom, hogy mit csináljak a makettjeimmel, hiszem kidobni nincs szívem.
2013. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!