Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van valakinek MAXUMUS öntött...

Van valakinek MAXUMUS öntött van kazánja, olyan amelyik melegvizet is előállít a bojlerbe? Mik a véleményetek róla, érdemes e beruházni rá? Most szeretnék kazánt cserélni

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

MAXIMUS öntöttvas kazánként keresd.

A leírása alapján jobbnak tűnik, mint a Vinyisztó volt! Itt a leírása, barátkozz vele:

[link]

2009. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Édesapám gázszerelő. Megkérdeztem. Azt mondta, hogy a kategóriájában az egyik legjobb és örül hogy nem ilyen szutyok divált akartok (saniel duval)
2009. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem te is fent vagy az index fórum kazános topikján?

Én már napok óta erről a kazánról kérdezek ott.

Amúgy én nagyon sok helyen néztem már kazánt. Ebben a kategóriában most ez a legolcsóbb.

Gondolom azt tudod, hogy amit kérdeztél, az két külön dolog. Tehát van a kazán és van az indirekt tároló. Tehát ha megveszed csak a kazánt, azzal nem lesz rögtön használati meleg vized is.

2009. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez meg Solid Plus névre hallgat: [link]

A kinézete, leírása, műszaki paraméterei pontosan megegyezik a Maximus nevezetűjével. Még a leírása is majdnem szó szerint ugyan az.

2009. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Jaj, a MUAXUMUS kazán annyira szép!
2009. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem Maximus kazánom van, igaz indirekt tároló nélküli.

Eddig egy szezont ment. Meg vagyok vele elégedve, bár a kazános fórumokon általában nagyon szidják.

Egyedüli kis probléma, hogy néha ha kinyitom az ajtaját, kicsit visszajön a füst. Pedig a leírása alapján bőven elég hozzá a kéményem. Ezt leszámítva nem tudok rá rosszat mondani.

4 tagosat vettem külön szigetelés nélküli 100nm-es házra. A boltban megpróbáltak rábeszélni az 5 tagosra, de mint kiderült, a 4-es is elég. Mondjuk nagy hidegben, mikor egész nap mínuszok vannak, éjjel meg -15, -20, akkor sűrűn kell rakni és szinte maximális teljesítményen járatom. De ilyen hála istennek nem sokszor szokott előfordulni egy évben.

2010. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!