Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Plafonra szivacs es mennyezetb...

Plafonra szivacs es mennyezetburkolo hangszigetelesnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az alabbi kerdesem volna. Tudom, h. teljesen ellenjavallt, de ha tegyuk fel feltennek a plafonra 2 cm vastag kemeny (35kg/m3) surusegu szivacsot (mert olcson hozza tudnek jutni) es arra meg 1 cm vastag dekor mennyezetburkolo hungarocellt, az erne valamit hangszigeteles ugyben v. az egvilagon semmit sem?


Koszi!



#szivacs #hangszigetelés #mennyezetburkoló
2013. febr. 11. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte semmit nem érne. De legalább kellemes fészket biztosítanál a penésznek.
2013. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ágh Ferenc ***** válasza:

[link] ezzel konkrétan a mennyezeti szigeteléssel ismerkedtem meg úgy, hogy a tulaj megvette én pedig felraktam! Mivel régebbi épületben volt és a mennyezet nem volt valami sima, ezért lécekre szerelt vékonyabb gipszkarton borítást csináltam, és erre lett felragasztva ez a szigetelőlap. Ő egyébként a felette mászkálók lépészajától akarta megóvni magát, mert nagy zenekedvelő lévén(komolyzene) nagyon zavarta az ilyesmi! Végülis, ha valaki vállalkozna szalagparketta lerakásra, akkor ez sem nehezebb! Az üzletben nagyon részletes tájékoztatást adnak mindenről! Nekem annyi plusz gondom akadt, hogy minden igyekezetem ellenére volt a gipszkartonban eg kis hajlás, na ezt nem szereti a szigetelőtábla, de annyi a trükkje, mint a lambériánál, egy kis szeggel megerősítettem ott ahol a gipszkarton alatt léc volt és így simán fent maradt! A panaszok megszüntek!

Ezt már javasoltam az egyik kérdezőnek! Sok felesleges munka is drága tud lenni!

2013. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!