Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen légkulcsot vegyek?

Milyen légkulcsot vegyek?

Figyelt kérdés
venni szeretnék egy elektromos légkulcsot kizárólag hobbi célra 2 hónaponta egyszer lenne használva kb szerintetek érdemes egy ilyet venni [link] vagy ez annyira gagyi hogy nemérdemes megvenni és nézzek valami drágábbat?

2013. ápr. 5. 20:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

1. Ha elektromos, akkor nem lég!

2. Gagyi, és kéthavonta használva -qrva drága!

2013. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gagyi ,de ha tényleg csak hobbinak használod és vigyázol rá akkor azt a havi 2 alkalmat ki kéne bírnia szerintem.Bár személyes tapasztalatom nincs ilyennel kapcsolatban.
2013. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
2 havonta használva teljesen fölösleges...
2013. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ha kéthavonta használja ,akkor miért fölösleges?

És vannak olyan dolgok amiket elméletileg mással nem tudsz szétszedni vagy ha szét is szeded azzal roncsolsz valamit.A kérdező nem hiába akar ilyen szerszámot venni!

2013. ápr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%

Kéthavonta használva bőven elég egy kerékanya keresztkulcs, -tizedannyi árért: [link]


Bár, akinél nem számít, lehet dőzsölni: [link]

2013. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
robogó szervizeléshez kell mert azt csak légkulcsal tudod szétszedni (lehet egy évbe csak egyszer) kell de lehet veszek egy kompresszort és egy rendes légkulcsot de az biztos fájdalmas összeg lesz:D köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 6. 08:12
 7/28 anonim ***** válasza:
10%
Az olyan robogótól aminek a szervizeléséhez ilyen spéci-drága felszerelés kell, -meg kell szabadulni!
2013. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
te biztos értesz hozzá! gilera runner 180 egyébként
2013. ápr. 6. 10:00
 9/28 anonim ***** válasza:

"gilera runner 180"


Ehhez légkulcs, -tízezrekért? Ne röhögtesd ki magad!

Ha valamihez légkulcs kell, -kéthavonta- akkor elviszed egy szerelőhöz aki seperc alatt megoldja a gondot, -olcsóbban!

2013. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

eddig 2szervizbe volt mind a kettő megpróbált átvágni!

én is értek a motorhoz csak légkulcs nélkül nem tudom lehúzni a variátort de te ezt biztos tudod! egy szervizelési költségért veszek egy légkulcsot és megcsinálom magamnak. meg jól jöhet máskor is (autó,motor stb...) egyébként meg nem értem minek irogatsz ha nem tudsz értelmesen hozzá szólni a témához!

2013. ápr. 6. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!