Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gyerekszoba falára szeretnék...

Gyerekszoba falára szeretnék festeni néhány figurát. Baj, ha nem pakolom ki a szoba berendezését? Beszívhatja valami a szagot, ami később ártalmas lehet, vagy folyamatos szellőztetés mellett nekiállhatok úgy is, ha csak letakarom a dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A festék használati utasítását olvasd el, úgy tudom vannak olyan festékek amit nem javasolnak gyerekszobába. Ha nem tartalmaz kimondottan mérgező anyagokat, és ha nyitott ablak mellett csinálod,szerintem nem lesz semmi baj, legfeljebb pár napig ne altasd ott a gyereket.
2009. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk porpasztellel lettek rajzolva Disney-s figurák, és most már 3 éve tartós.

Nem festék igaz, és ha a gyerek erősebben megdörzsöli elkenődhet.

De ha pici korában lesz felrajzolva, akkor hozzászokik, és nem is fog vele foglalkozni.

Nálunk aki csinálta lefújta valamivel, és így nem kenődik el, de annak már sajnos nem tudom a nevét.

De ha esetleg érdekel ez a fajta rajz, akkor megtudakolom neked.


Szerintem csak egy takarófóliát tegyél a bútorokra, az is bőven elég.

2009. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Diszperzites falfestékkel festek, amivel a falakat egyébként is festeni szokták. Gyerek még egy ideig nem lesz a szobában, mivel még nem született meg, de már minden más megvan, a festés maradt a végére. A bútorok miatt nem aggódom, és a szag is kiszellőzik, mire a pici beköltözik, de a függönyökkel és egyéb textíliákkal kapcsolatban vannak kétségeim. Viszont már nem igazán szeretnék mindent újra kimosni.
2009. szept. 30. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!