Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üvegszálas gittre kenhetek-e...

Üvegszálas gittre kenhetek-e modellgipszet?

Figyelt kérdés
Készítettem két tüköradaptert és üvegszálas kittet használtam a formához , 2 rétegben van felhordva, de sürgősen végeznem kellene vele és nem jutott már sima gittre a kérdésem az lenne hogy egyengetés céljából mivel az üvegszálasat nehéz sima és egyenletesre csiszolni ezért lehet-e használni a felületre modellgipszet ?

2013. jún. 24. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet mert jobban rátapad mivel érdes felületre jobban rámegy, de a modell gipsszel az a baj hogy nem elég tartós, mert könnyen törik meg sérülékenyebb. Én építkezési gipszet használnék amivel a falakban a lyukakat szokták betömni, vagy glettet.
2013. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értelek :) . Azért gondoltam a modellgipszre mert még anno itthon csináltam belőle egy öntő formát és nem lett felhasználva viszont iszonyú kemény lett és ide oda lett azóta téve dobálgatva és még semmi baja nincs pedig azt hittem félbe fog törni :D ,de akkor megpróbálom a glettet hátha
2013. jún. 25. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!