Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Co hegesztő palack nelkuli...

Co hegesztő palack nelkuli van olyan jo mint a palack nélküli?

Figyelt kérdés

1- 1.5 lemezt kellene hegeszteni es hallottam hogy van mar ilyen is. Valakinek velemeny vagy tapasztalat?

Azt montak 30e -bol mar meg lehet venni ujonnan. De nekem valamiert santit a dolog.


2013. aug. 7. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

"palack nelkuli van olyan jo mint a palack nélküli?"


Ööö, izé?


Létezik porbeles huzallal működő, biztos jó ha használják.

2013. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen. A palack nélküli az bizony legalább olyan jó, mint a palack nélküli. Ha nem jobb annál!


Valóban létezik "palack nélküli", azaz olyan porbeles huzalos (mint az előző is írta), ahol a CO2 gáz a huzal fogyása közben (a porbél töltet égésekor) keletkezik. Általában megfelelő minőségű varratokat lehet vele készíteni, de azért gyakorlat kell hozzá.

2013. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a porbeles hegesztőre gondolsz! :) Nekem volt egy Decastar típusú ilyen gépem és nem javaslom! Kasznit pötyögtetni még elmegy, de folyamatosan szépen hegeszteni én nem tudtam vele, ráadásul a huzal is elbaltázott drága hozzá. Egy olcsóbb Co-val (pl. Einhel SGA130)és hozzá egy tűzoltó Co palackkal jobban jársz!
2013. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!