Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet rögzíteni zuhanya...

Hogyan lehet rögzíteni zuhanyajtót, ha az egyik oldalfal üvegtégla?

Figyelt kérdés

Most fogjuk építeni, de a burkolónk szerint nem lehet üvegtéglához rögzíteni zuhanyajtót. Olyan sima kinyithatósra gondoltam, aminek 2 pántja van, egyik a sima falnál lenne , a másik az üvegtéglánál (ahová csukódik az ajtó, az a fele). Valaki azt mondta a fugába lehet...?

Nem tudom kit kérdezhetnék meg, aki ért az ilyesmihez...?



#zuhany #ajtó #Üvegtégla
2013. nov. 3. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Harmadik fotó.


[link]

2013. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na akkor leírom :)

Amit az első linkelt az egyszerű mert méretre hajtogatott és odaragasztott rozsdamentes vasat látunk.


Szerintem meg lehet oldani úgy is hogy csemperagasztóval felragasztani még egy sort vagy egy díszlécet vagy akármi mást amit oda lehet fogatni,vagy szilóval.

De ha ez nem jöhet szóba akkor kell egy olyan lemez ami a plafontól az aljzatig ér a két lemez vége derékszögben meg van hajtva és ott be lehetne fogatni a padlóba és a plafonba.

Amúgy szerintem ahová csukódik az ajtó szerintem egy jó erős ragasztóval fel lehet ragasztani és sok probléma nem lesz vele ha csak nem csapkodjátok azt az ajtót.

2013. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amivel az akváriumokat ragasszák, vagy van építési ragasztó is, mindkettő szilós kivitel. jók üvegre és fémre, csak minél nagyobb felületet ragasszatok fel, annál jobban tart.

de keresgélhetsz nagyszilárdságú ragasztót üvegre és fémre (vízállót).

2013. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!