Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen faipari gépet ajánlanál...

Milyen faipari gépet ajánlanál nekem?

Figyelt kérdés

Olyan kombinált gép kellene, amelyen van:

-körfűrész,

-egyengető , amelyből elég lenne akár 200mm-es is( a vastagolás nem annyira fontos nekem..., bár természetesen hasznos tud lenni :) )

-hosszlyuk fúró

Nem kell, hogy nagyipari legyen, de ne is olyan kis táska méretű "plévázas" játék legyen.

Egy viszonylag kis méretű, de masszív és NAGYON PONTOS szerkezet kell. A pontosság nagyon fontos, mert hangszergyártáshoz lenne...

A legjobb ár-érték arányú szerkezetek érdekelnek.

Örülnék, ha 400 000Ft-ból kijönne, bár ez kicsit reménytelennek tűnik :) Szted mennyiért lehetne ilyet venni?



2013. dec. 22. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
És ennek miért kell kombináltnak lennie? nem jó mind külön külön?
2013. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A helykihasználás sem egy elhanyagolható tényező, de főleg az anyagiak dominálnak. Úgy vettem észre, hogy külön-külön megvéve többre jönne ki.

Biztosan azért, mert mindegyik művelet másik masinát,és így külön vázakat igényelne...

De kíváncsi vagyok a véleményedre! Úgy véled külön-külön jobban megérné?

2013. dec. 23. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak azért gondoltam, hogy külön külön jobban megérné, mert én még nem láttam ilyen kombinált gépet...

Kombinált egyengető és hosszlyukfúró az pl van használtan, de jó állapotúnak tűnik...

[link]

körfűrészből meg tudom ajánlani ezt a márkát...

[link]

2013. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyébként vannak olyan márkák, amiket nem javasolsz?

2013. dec. 23. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerszámgépeknél viszonylag jól tükrözi az ár a minőséget, persze vannak kivételek... tehát pénztárcád majd megmondja, hogy melyik márkát nem veszed meg... :)
2013. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ahha... :)

Tehát még olyan általános igazságok sincsenek, mint pl. kínai olasz, francia gépek általában nem olyan jó minőségűek, de az ugyan olyan árú német és japán gyártmányok sokkal jobbak... ?

2013. dec. 23. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak részben van, mert már a "fél világot" Kínában gyártják... :) Ott is tudnak jót csinálni, csinálnak is, csak csinálnak sok ócskaságot is, mert hát "olcsó munkaerő" meg stb... :)
2013. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!