Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen kartonpapírt ajánlanátok?

Milyen kartonpapírt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kisebb dobozok modellezéséhez kellene, tehát olyan, aminek van tartása (a műszaki rajzlapnál vastagabb), de még viszonylag könnyen hajtogatható.

A2-es, vagy A3-as méretben kellene, csak nem tudom milyen néven vagy milyen súlyút keressek. Papírboltokban már jártam, de elég gyér a választék.


2014. márc. 11. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:

gyerekkoromban volt egy olyan, hogy triplex karton



rákerestem, most is van :)

2014. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van egy olyan is, hogy habkarton ... 3 mm vastagságtól, két oldalt papír kasírozás, és olyan habszivacs forma merev közbenső réteg ... jól vágható, ragasztható, akár nyomtatható, stb
2014. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezekről még csak nem is hallotam idáig. :-)

Köszönöm a válaszokat, pontosítanék. Ha jól látom, akkor amiket mondtál, akkor azok egy átlagos kartondoboz vastagságához hasonlítanak, nekem ez viszont túl vastag lenne. Ilyenből csak teljesen szögletes dobozokat lehetne készíteni, de nekem olyan kellene, ami hajlítható, nem "törik meg", hogy íves lehessen, mint mondjuk egy táska.

Ilyet tudsz esetleg?

Vagy valaki más?

köszönöm!

2014. márc. 11. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
a triplex bizonyos ívben hajlítható, aztán megtörik ... tehát kb egy két literes kólás üveg ívében még törés nélkül hajlik (az nem olyan túl vastag anyag ... olyasmi mint tudod íróasztalokra van olyan fél asztal méretű több lapos firkálható alátét naptár, és annak az utolsó lapja)
2014. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem tudom melyik az. Köszönöm a segítséged!
2014. márc. 12. 11:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ajánlottak közül sajnos egyiket sem kaptam papírboltban, vagy hobbiboltban. Úgyhogy maradt a fotókarton.
2014. márc. 23. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
hmmm ... triplex pedig nálunk van, tehát forgalmazzák még
2014. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-estől kérdem, hogy mit jelent azt, hogy "nálunk"?

Papírboltot üzemeltettek? Ha igen, hol?

2014. márc. 25. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
vidéki városban, dekorációs bolt
2014. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!